Gíga (Ginger Florrie Kopidlenský kavalír)

Ginger se narodila pár týdnů poté, co nám za duhu odešla trikolorní kavalířice Kukí. Psala jsem zprávu o její smrti chovatelce naší Bessi a přišla odpověď - zrovna jsem kryla svou trikolorní fenku a možná se nějaká trikolorní holčička narodí. A já to brala jako znamení - pokud se narodí TR holka, vezmeme si ji.... A jak to bývá -  holčička se narodila, ale dvoubarevná. Jasno do rozhodování vnesla racionální Bety, která pronesla: "vždyť má jenom o jednu barvu míň :)"

Gíga byla od štěňátka svá - sametový plyšáček s obrovskýma očima, který nejraději sedí na židli u stolu nebo leží přilepená k člověku. Můj závislák, který pro mě udělá cokoliv. Učenlivá, šikovná na učení přes shaping. Nechce dělat chyby, její přemýšlení a sebekontrola jsou pro mě další novou výzvou - dlouho jsme hledali, čím ji na agi motivovat a jak s ní trénovat. Dnes jsou jí dva roky a já mám pocit, že jsme na dobré cestě.

IMG_2398 3.JPG

Kromě agility s Gígou běháme canicross, na rozdíl od Bessi a Jumpíka ji strašně baví cvičení na balančkách. Poslední měsíce jsme tréninky doplnily i o hoopers, kde zkoušíme vedení na větší dálku. 

B%C4%9Bh_edited.jpg
IMG_5411 2.JPG